Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Přinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Přinášíme vám informace o včelaření. Kompletní nábidka pro včelaře Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy. Včelařská inzerce s inzercí zdarma nejen pro včelaře. Máte rádi včelí produkty a chcete začít včelařit. Poradíme vám Jak začít včelařit

Vše o zpravodajství z RSS

Vše o RSS ze servrů jako aktuálně.cz nebo novinky.cz

RSS je rodina XML formátů určených pro čtení novinek na webových stránkách.

Technologie RSS umožňuje uživatelům Internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS zdroj (RSS feed, též RSS kanál, RSS channel). Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se obsah mění a přidává velmi často (například zpravodajské servery).

Původně tento formát sloužil pouze k předávání aktuálních novinek mezi jednotlivými servery, které takto velmi jednoduše mohly odkazovat na aktuální články na jiných serverech.

RSS formát poskytuje obsah celého článku, příp. jeho část, odkaz na původní článek a také jiná metadata. Tyto informace jsou posílány jako XML soubor nazývaný RSS zdroj, webový zdroj, RSS stream, RSS feed nebo RSS kanál.

Samotná zkratka má několik výkladů:

  • Rich Site Summary (RSS 0.91 od firmy Netscape)
  • Resource Description Framework Site Summary (stvořitelem je konsorcium W3C)
  • Really Simple Syndication (RSS 2.0 – v současnosti ho spravuje Berkman Center for Internet & Society na Právnické fakultě Harvardovy univerzity)
  • Really Simple Syndication 3.0 (RSS 3.0 Lite – zatím nejmladší z rodiny RSS)

(zdroj informací: Wikipedie).

 

Informace


Aktuální zpravodajství na serveru Dění.cz Vám přináší aktuální informace ze všech oblastí.

Najdete tu Aktualní zprávy, Zpravodajství z domava, Zpravodajství ze světa, Sport, Ekonomika, Regionální deníky, Kultura, Cestování, Technika, Zdraví, Bulvár, Počasí, a další…

Veškeré informace ze všech známých zpravodajských serverů na jednom místě.

 

PartneřiJ.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws